logo
logo

Hakkımda


Şerif Soğukbulak, 1982 yılında Ankarada dünyaya geldi. Kısa bir süre sonra ailesi İstanbula yerleşti. Eğitim hayatına İstanbul’da başlamış olan Şerif SOĞUKBULAK, Bakırköy Sabir Çalışkan Lisesi sonrası ’99 da Uludağ Ünv. Balıkesir Müh. Fak. İnşaat Mühendisliği bölümünden ’03 yılında mezun olarak İnşaat Mühendisi ünvanını aldı.

 

Mezuniyetinden hemen sonra mühendislik anlamında proje statik ofisinde,konvansiyonel kalıp ve tünel kalıp projelerinde statiker olarak çalıştı.

’99 depremi sonra Bayındırlık ve İskan Bakanlığı tarafından organizasyonu yapılan istanbul’da depreme dayanıksız haldeki kamu binalarının güçlendirilmesi proje ve saha kontrol mühendisliği yaptı.

’05 yılında TOKİ İstanbul Sosyal konut projelerinde önceleri Saha Mühendisliği daha sonrasında Hakediş Mühendisliği ve Kısım Şeflikleri yaptı

’05-08 tarıhleri arasında başta Ağaoğlu-Sinpaş-Kc Grup-Damga Grup vb inşaat şirketlerinde Şantiye Şeflikleri ve çeşitli yöneti pozisyonluklarında çalıştı.

05′ yılında eşi ile birlikte kurdukları Artstyle Mimarlığa 2008 yılında fiili olarak katılarak mesleki kariyerine Mimarlık,İnşaat ve İç Mimarlık konularında destek vermekte olan kendi şirketinde devam etmiştir.

2010 yılında Artstyle Mimarlığın tasarımlarını yaptığı mobilyaları kendi bünyesinde üretmek adına 2000 m2 bir mobilya üretim tesisi kurarak klasik ve modern birçok mobilyayı burada ürettirmeye başlamıştır.

2011 yılında Artstyle Mimarlık Avrupa temsilciliğini Almanyanın Stuttgart eyaletinde açarak,Avrupa projelerini buradan yürütmeye başlamıştır.

Şerif Soğukbulak İMO üyesi, Young Ceo Club yönetim kurulu üyesidir.